Nástroje

Vytvorenie webových stránok

Ponúkame vám moderné webové stránky s responzívnym dizajnom a vlastným správcom webovej stránky, na ktorých si môžete vyskúšať naše služby. Vo chvíli, keď sa rozhodnete, že sme pre vás ten správny poskytovateľ webových služieb, zaplatíte len za to, čo skutočne potrebujete.

Vlastný správca webovej stránky

Spojením vlastného správcu webovej stránky s automatizovaným systémom a rýchlym hardvérom dosiahnete úspech svojich webových stránok bez zbytočných nákladov a bez zbytočnej straty času. S nami už nikto nemusí byť špecialista na to, aby boli webové stránky funkčné a pútavé.

Automatická administrácia

Automatizovaný systém správy obsahu zabezpečí, že vaše webové stránky budú vždy aktuálne a vy sa budete môcť naplno venovať svojej práci alebo zábave. Naši špičkoví administrátori budú dozerať na chod vašich webových stránok a na správnosť pridaného obsahu. Výpadok alebo neaktuálnosť informácií nepripadá do úvahy.

Automatická registrácia do katalógov

Nástroj na automatickú registráciu do všetkých katalógov nám umožňuje registrovať vaše webové stránky do hlavných internetových katalógov. Zisťujeme stav každej registrácie vďaka kontrolnému systému katalógov. Pravidelné monitorovanie pomáha korigovať správnosť vykonaných akcií a zvýšiť kvalitu zaradenia.

Kontrola stavu kľúčových slov

Unikátna kontrola kľúčových slov zisťuje pozície kľúčových slov vašej webovej stránky v internetových vyhľadávačoch a ukladá ich v systéme. Môžeme prezerať denné pozície kľúčových slov v rôznych vyhľadávačoch prostredníctvom grafov a detailných výpisov, čo nám umožňuje priebežne zdokonaľovať ich kvalitu a zaradenie oproti konkurencii.

Automatický správca optimalizácie

Správca optimalizácie prejde všetky SEO faktory každej stránky na webe a získa detailný výpis. Získané údaje nám pomáhajú zaujať vašich klientov a zvyšovať postavenie vo vyhľadávačoch. Vďaka nám si už nikdy nebudete musieť hľadať čas na optimalizáciu vášho webu.

Kontrola rankov

Kontrola rankov zistí google pagerank a alexa rank vašich webových stránok a uloží ich v systéme. Výpis rankov môžeme vidieť denne v detailných výpisoch. Náš systém tento výpis ďalej analyzuje a poskytne aktualizáciu webového rozhrania za účelom zvyšovania rankov webových stránok.

Automatická kontrola odkazov

Nástroj na kontrolu odkazov nájde spätné odkazy na vaše webové stránky v rôznych vyhľadávačoch (google, yahoo, msn atď.) a na stránkach, ktoré odkazujú na vašu. Porovnávaním konečného stavu odkazov vieme vyhodnotiť správnosť vykonaných krokov k zvýšeniu úspešnosti vašich webových stránok.

Kontrola indexácie

Kontrola indexácie vyhľadávačmi nám ukáže počet indexovaných stránok našich klientov v rôznych vyhľadávačoch (google, yahoo, msn atď.). Kontrolou indexácie vyhodnocujeme správnosť vykonaných krokov, prípadne opravujeme chybné kroky, ktoré degradujú zaradenie v internetových katalógoch.

Automatizovaný generátor meta tagov

Generátor meta tagov je systém, ktorý spravuje hlavičku webovej stránky. Správnosť hlavičky je jedným z najdôležitejších prvkov kvalitnej SEO optimalizácie pre najznámejšie vyhľadávače (google, yahoo, bing atď.). Pomôžeme vám vložiť do meta tagov maximum informácií o vašej webovej stránke pre vyhľadávacie roboty.