FAQ

Aké sú úlohy správcu webovej stránky?

Správca webovej stránky má za úlohu pridávať, upravovať a odstraňovať obsah webovej stránky (text, obrázky, videá a pod.). Jeho úlohou nie je vytvárať nové texty a meniť dizajn webovej stránky.

Čo je to responzívny dizajn?

Responzívny dizajn umožňuje zobrazovať webovú stránku správne na akomkoľvek displeji, bez ohľadu na jeho veľkosť. Viac informácií o responzívnom dizajne nájdete v článku na blogu.

Prečo sa na mojej webovej stránke zobrazujú reklamy?

Reklamy sa na webovej stránke zobrazujú vtedy, keď používate balík služieb FREE. V ostatných balíkoch sa reklama na webových stránkach nezobrazuje.

Ako môžem zmeniť balík služieb za iný?

Počas trvania prevádzky môžete kedykoľvek zmeniť balík služieb z nižšieho na vyšší. V prípade, že chcete prejsť z vyššieho balíka služieb na nižší, môžete tak urobiť až po uhradení sumy za celú dobu trvania aktuálneho balíka služieb v prevádzke.

Kedy dostanem doménu zadarmo?

Doménu dostanete zadarmo ako súčasť balíka služieb, ak si objednáte balík STANDARD alebo balík PRO.

Čo sa stane s webovou stránkou po ukončení prevádzky balíka služieb?

V prípade, že nepokračujete vo využívaní balíka služieb, webová stránka ostane v takom stave, ako pri ukončení prevádzky balíka služieb po dobu 7 dní, počas ktorých máte možnosť predĺžiť dobu trvania prevádzky balíka služieb alebo predplatiť si webhosting a doménu na ďalšie obdobie. Ak nevyužijete ani jednu zo spomenutých možností, bude obsah webovej stránky zmazaný a doména zrušená.

Potrebujem nahrať viac produktov ako dovoľuje kapacita môjho e-shopu. Čo mám robiť?

Ak máte obmedzený počet produktov vo vašom e-shope, používate niektorý z balíkov služieb FREE, START alebo STANDARD. Pre neobmedzený e-shop je potrebné prejsť na balík PRO.

Nepodarilo sa vám nájsť odpoveď?

Kontaktujte našu Zákaznícku podporu a radi vám odpovieme na vaše otázky.